Bartosz Jankowski (ur. 1982 r.). Od najmłodszych lat interesuję się fotografią. Moja pasja przerodziła się w sposób na życie. W 2008 r. ukończyłem studia magisterskie na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Artystyczny), na kierunku Zaoczne Studium Fotografii.

Od 2003 roku publikuję fotografie w wielu polskich i zagranicznych tytułach prasowych. Jako fotograf byłem uczestnikiem wielu wydarzeń o znaczeniu międzynarodowym. Będąc freelancerem i wykorzystując swoje doświadczenie, realizuję zlecenia dla firm i instytucji z zakresu fotografii reportażowej, wizerunkowej oraz reklamowej. Dokumentuję wydarzenia rodzinne, spotkania integracyjne oraz wykonuję rozmaite sesje fotograficzne.

W 2018 roku ukończyłem kurs i zdobyłem świadectwo kwalifikacji jako operator drona. Realizuję fotografię i wideo z lotu ptaka.

Każda chwila z aparatem w ręku jest dla mnie wyjątkowa i niepowtarzalna, a każdy temat ciekawym wyzwaniem. W fotografii interesuję się przede wszystkim człowiekiem i jego emocjami.

Zapraszam do śledzenia moich profili na Instagramie i Facebook'u.
bartosz.jpg
Copyrights by Bartosz Jankowski. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kreacja: Agencja DM